Fischerhaus Blankenese

  • 40 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Fischerhaus Blankenese Αμβούργο με 2 υπνοδωμάτια απέχει 2 χλμ. από τον Βοτανικό κήπο του Αμβούργου. Το μοναδικό διαμέρισμα 40 τ.μ. Έχει τη δυνατότητα να φιλοξενήσει εώς 4 άτομα.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών, μπουρνούζια και πετσέτες. Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, το διαμέρισμα Fischerhaus Blankenese διαθέτει μπιντές, ντους roll in και ξεχωριστή τουαλέτα.

Αυτό το μοναδικό διαμέρισμα παρέχει μικρή κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο.

Barclaycard Arena Αμβούργο απέχει περίπου 15 λεπτά οδικώς από το διαμέρισμα και ο σταθμός λεωφορείων Godeffroystrasse είναι σε απόσταση μόλις 10 λεπτών με τα πόδια. Το Στάδιο Volksparkstadion απέχει 7 χλμ. από το κατάλυμα. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στο αεροδρόμιο Αμβούργου Finkenwerder σε 35 λεπτά με το αυτοκίνητο.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Fischerhaus Blankenese Αμβούργο
Appartment Am Blankeneser Markt
Τιμή μόνο για κινητά

Appartment Am Blankeneser Markt

8.3
Πολύ καλό 42 σχόλια
750 μ από το κατάλυμα
USD 92 USD 83
ανά νύχτα
Happy Moments
Τιμή μόνο για κινητά

Happy Moments

9.1
Άριστο 20 σχόλια
1.5 χλμ. από το κατάλυμα
USD 216 USD 194
ανά νύχτα
Ankerherz Appartements Bei Blankenese
Τιμή μόνο για κινητά

Ankerherz Appartements Bei Blankenese

9.0
Άριστο 239 σχόλια
2.2 χλμ. από το κατάλυμα
USD 226 USD 203
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αμβούργο Διεθνές Αεροδρόμιο
    21 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Train Station Altona
    8 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Αίθριο
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 19:00
    Check-out: από 06:00 έως 10:00
    Αριθμός αδείαςDEU-02000000-22-0030269-22
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Fischerhaus Blankenese;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Fischerhaus Blankenese περιλαμβάνουν Στάδιο Volksparkstadion, Jenischpark καθώς και Πάρκο UCI Kinowelt Othmarschen.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Fischerhaus Blankenese;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Fischerhaus Blankenese θα είναι 360€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Fischerhaus Blankenese;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Fischerhaus Blankenese περιλαμβάνουν Witthus και Linde και απέχουν μόνο 10 λεπτά με τα πόδια.
    • Είναι διαθέσιμη η σύνδεση στο Ίντερνετ στο αυτό το παραθαλάσσιο διαμέρισμα;
      Όχι, στο αυτό το παραθαλάσσιο διαμέρισμα δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.
    • Πόσο μεγάλο είναι διαμέρισμα;
      Η έκταση του διαμέρισμα αποτελεί 40 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αμβούργο Διεθνές Αεροδρόμιο
    21 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Train Station Altona
    8 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Fischerhaus Blankenese Αμβούργο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο